Networking

8:30

Opening Keynotes

9:30

Networking

11:00

TalTechTalks

11:30

Networking

13:10

Pecha Kucha

14:00

Networking

15:00

Talk Show

15:30

Closing Keynote

16:45

Closure

17:00

 
Image
Image

VISIOONIKONVERENTS

Digituleviku teejuht

Tallinna Tehnikaülikool | 20. september 2018

KUTSE

Koos Eesti Vabariigiga tähistab 100. aastapäeva ka Tallinna Tehnikaülikool. Juubeliaasta kõrghetk on "TalTechDigital visioonikonverents - digituleviku teejuht", mis toimub 20. septembril 2018.

TalTech - Tallinna Tehnikaülikool - on Põhjamaade info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) hariduse üks lipulaevadest ning number üks kõrgkool, mis pakub ühiskonnale IKT-oskusi.

Eesti digitaaliseerumine on toimunud TalTech’i kaasabil. Ülikooli strateegiline eesmärk on elavdada ja edendada Eesti tehnoloogilist arengut, pakkudes tulevikku suunatud haridust ja teostades tipptasemel uurimis- ja arendustööd ning kaasates partnereid, et soodustada loova ja uuendusliku mõtteviisi kujunemist Eestis ja mujal maailmas.

TalTech visioonikonverentsil käsitletakse tegevuskava koostamise strateegiat nende eesmärkide saavutamiseks ja väärtuste realiseerimiseks. Mitmekülgne programm sisaldab suunda loovaid põhiettekandeid, elavaid esitlusi otse innovatsiooni tulipunktidest nagu Jaapan, Soome, Araabia Ühendemiraadid, Ameerika Ühendriigid ja Suurbritannia. Kuulame ka intensiivses Pecha Kucha formaadis esitatud lugusid ülikooli ja tööstuse koostööst. Päeva võtame kokku kõiki osalejaid haarava vestlusringiga.

Palun tutvuge programmi ning osalemistingimustega ning registreeruge osalejaks esimesel võimalusel.

Jaak Aaviksoo

Jaak Aaviksoo

STRUKTUUR

Image

Networking

8:30

Avasõnad

9:30

Networking

11:00

TalTechTalks

11:30

Networking

13:10

Pecha Kucha

14:00

Networking

15:00

Vestluspaneel

15:30

Lõppsõna

16:45

Lõpetamine

17:00

 
 

REGISTREERUMINE

Osavõtt. Konverentsil osalemine on võimalik ainult kutse alusel.

Kutse taotlemine. Kui te ei ole kutset saanud, kuid sooviksite konverentsil osaleda, palun saatke taotlus aadressile margot@confent.com.

Registreerumine. Kui olete saanud kutse e-posti või tavaposti teel, palun registreerige end osalejaks kasutades kõrvalolevat vormi hiljemalt 5. septembril.

Osalemisest loobumine. Osalemisest saate loobuda igal ajal teatades sellest e-kirja teel margot@confent.com. Teatage kindlasti oma mitteosalemisest hiljemalt 5. septembril, et saaksime osalemisvõimalust pakkuda teistele huvilistele.

Kontakt. Kui registreerumisel tekib küsimusi, pöörduge margot@confent.com.

Andmed. Siin saate tutvuda, kuidas me kaitseme ja kasutame andmeid, mida meile registreerumisel jätate.


Soovin, et mulle jagatakse e-posti teel antud konverentsi olulisi sõnumeid*

Konverentsil osalemiseks annan loa sisestatud andmete edastamiseks korraldajatele ja nende töötlemise vastavalt privaatsuspoliitikale*.